„Podziel się kilometrem” dla Olimpiad Specjalnych Polska

podziel_sie_km_pzu_01Bieganie to uniwersalna i prosta czynność, która jest w stanie połączyć ludzi w wysiłku wspierania idei aktywnego trybu życia. W codziennym życiu nieustannie przemieszczamy się, pokonując wiele kilometrów. Czy nie warto podzielić się jednym z nich?

Akcja PZU „Podziel się kilometrem” polega na promocji i zachęcaniu Polaków do wspólnego biegania. To nie tylko okazja do odrobiny wysiłku, który wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie, ale również możliwość pomocy innym. Poprzez swój udział w akcji, każda osoba może przyczynić się do realizacji celu charytatywnego, jakim jest przekazanie przez PZU pieniędzy na określoną fundację, stowarzyszenie czy inny podmiot potrzebujący wsparcia. Zgodnie z hasłem „Podziel się kilometrem”, zadaniem każdego biegacza jest pokonanie dystansu przynajmniej jednego kilometra na bieżni dostępnej w specjalnej strefie PZU. Za każdy kilometr pokonany na bieżni, PZU przeznaczy 10 złotych.

24 i 25 sierpnia podczas X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych będziemy biegać właśnie dla Olimpiad Specjalnych Polska.
Zapraszamy w godzinach 9:00-17:00 na CWZS Zawisza, ul. Gdańska 163 w Bydgoszczy.

Dołącz do naszej akcji! Zadbaj o siebie i innych! Podziel się kilometrem!

podziel_sie_km_pzu_02
podziel_sie_km_pzu_01

Bookmark the permalink.

Comments are closed.